НАВЧАЄМОСЬ

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Педагоги освітнього закладу КЗ "Ліцей природничих наук" розпочали 2024/2025 н.р. з вагомою базою знань про важливість підтримки власного психічного, ментального здоров'я та надання базової допомоги своїм вихованцям, учням 1 - 11 класів.
✴️ Під час теоретичної частини мова йшла:
✅️ Про "Першу психологічну допомогу. Алгоритм дій".
✅️ Про Всеукраїнську програму ментального здоров’я "Ти як?".
✅ ️Про важливість впровадження "психологічних хвилинок".
✅️ Про "Рекомендації педагогам, батькам, старшокласникам "Як стабілізуватися під час війни"".
✅️ Про Контакти надання безкоштовної кризової психологічної допомоги".
✅️ Про Гарячі лінії допомоги усім учасникам освітнього процесу.
✴️ Під час практичної частини заходу, яка проходила у формі квесту, педагоги опанували гру "Павутинка", направлену на згуртованість педагогічного (учнівського) колективу.


Практикум

З педагогами освітнього закладу проведено практикум "Психологічні хвилинки: мета, завдання, механізми дій". Учасники отримали у свою "Педагогічну скарбничку" кейс методичних матеріалів практикуму, які допоможуть педагогам стабілізувати емоційний фон учнів, відновити їх відчуття безпеки та психоемоційного комфорту.


ПЕДАГОГАМ

31.08.2022/08.09.2022 - психолого-педагогічний семінар "Як організувати роботу вчителя з учнями в умовах війни. Застосування технік та відеоматеріалів під час проведення "психологічної хвилинки"
07.09.2022 рекомендації від практичного психолога "Формування класного колективу: збірні класні колективи"
13.09.2022 -  рекомендації від практичного психолога "Роль педагога-предметника в успішній адаптації п'ятикласників НУШ до основної школи"
19.09.2022 - рекомендації від практичного психолога  "Щоб урок пройшов на відмінно, або, як працювати в Zoom комфортно: рекомендації педагогам"
28.09.2022 - рекомендації від практичного психолога "Особливості адаптаційного періоду учнів першого класу до навчання у школі", "П'ятикласники-НУШівці та їх успішна адаптація до основної школи", "Адаптація учнів 10 класу до профільного навчання".

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

20.10.2021 р. під час педагогічної ради, практичний психолог надала рекомендації класним керівникам 1-х - 11-х класів "Протидія булінгу (цькування) в учнівському середовищі".


КОНСУЛЬТПУНКТ ДЛЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ 8-Х ТА 9-Х КЛАСІВ

У вересні 2021/2022 н.р.,у навчальному закладі "НВО №8" практичним психологом було розгорнуто консультпункт для класних керівників 8-х та 9-х класів "Збірний-класний колектив. Новачок у класі"


педагогічна нарада

24.10.2019 року, у навчальному закладі "НВО №8" пройшла педагогічна нарада. Тема, яку висвітлив практичний психолог, Плеханова Т.В., педагогам закладу "Соціально-психологічні аспекти розвитку особистості у класному колективі та важливість педагогічного супроводу"




«STOP БУЛІНГ!»

10 квітня 2019 року, на підтримку шкільного проекту «Стоп булінг!», практичним психологом Плехановою Т.В., для педагогів навчального закладу «НВО №8», було проведено психолого-педагогічний семінар. Мета семінару – продовжити навчання освітян розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.
Програма психолого-педагогічного семінару «STOP булінг!»
1. Презентація «STOP булінг!»:
-         булінг (цькування) в закладі освіти; 
-         форми та види булінгу (цькування);
-         чинники та причини виникнення булінгу (цькування);
-         учасники булінгу (цькування);
-         наслідки булінгу (цькування);
-          комплексний підхід до попередження та протидії булінгу (цькуванню) у закладах освіти;
-          повноваження та обов’язки працівників закладу освіти з попередження та протидії булінгу (цькуванню).
2. Ознайомлення педагогів з результатами анкетування «Шкільний булінг» серед учнів 5-9 класів.
3. Заняття з елементами тренінгових вправ «Роль вчителя у профілактиці шкільного булінгу».
4. Перегляд блогу практичного психолога. Ознайомлення з меседжем «Викреслимо булінг» учнів 7-х класів.

MESSAGE 

ВИКРЕСЛИМО БУЛІНГ!!!

    Класні керівники 1-11 класів та педагоги-предметники, за ініціативи практичного психолога, Плеханової Т.В., підтримали меседж учнів 7-х класів «Викреслимо булінг!»  під час участі у тренінговому занятті «Роль вчителя у профілактиці шкільного булінгу».

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

З метою підготовки педагогів до впровадження у навчальному закладі програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»  08.02.2018 р. для класних керівників 6-11 класів під керівництвом практичного психолога Плеханової Т.В. було проведено семінар-тренінг. Дякуємо педагогам за активну участь.



СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ ДЛЯ МОЛОДИХ МАТЕМАТИКІВ

02.03.2017 року на базі нашого закладу пройшов міський семінар-практикум для молодих спеціалістів - вчителів математики навчальних закладів міста "Адаптація молодих спеціалістів до педагогічної діяльності", який провела практичний психолог Плеханова Т.В.

СЕМІНАР ДЛЯ ГОЛІВ МО КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ


 25.02.2017 року в  КЗ  "НВО № 8" пройшов міський семінар для керівників МО класних керівників закладів освіти. В ході якого було проведено квест. Одну зі станцій  очолила соціально-психологічна служба навчального закладу.


"ЛІДЕР У КОЖНОМУ З НАС!"

 Продовжується знайомство практичних психологів закладів освіти міста з авторською програмою практичного психолога Плеханової Т.В. "Лідер у кожному з нас!"


"ЛІДЕР У КОЖНОМУ З НАС!"

  27. 10. 2016 року, практичним психологом, Плехановою Т.В., було проведено майстер-клас за авторською програмою «Лідер у кожному з нас!».Учасниками стали практичні психологи міста, які працюють на посаді менше трьох років та молоді педагоги «НВО №8»

Немає коментарів:

Дописати коментар